بهترین زمان عکاسی کودک

بهترین زمان عکاسی کودک

در سال های اخیر امکانات زیادی برای درست کردن آلبوم های نوزاد ، کودک و یا حتی خانوادگی بوجود آمده است. آتلیه کودک رستا که یکی از بهترین آتلیه های کودک در کرج می باشد به کمک یک تیم حرفه ای در این حوزه فعالیت می کند. و به شما کمک می کند تا بهترین زمان عکاسی کودک خود را پیدا کنید.

بهترین زمان عکاسی کودک

با توجه به اینکه شرایط و ویژگی های نسل امروز متفاوت از نسل گذشته می باشد و تعداد فرزندان به ندرت از دو فرزند بیشتر است خیلی از خانواده ها نسبت به تهیه عکس و آلبوم برای فرزندان خویش تمایل بیشتری نشان می دهند و همچنین امروزه تعداد مادرانی که تمایل دارند از دوران بارداری خویش در آتلیه های تخصصی کودک عکاسی کنند رو به افزایش است. و در بسیاری از موارد بعد از تولد نوزاد با توجه به حالت و فرم دهی بدن نوزادان عکاسی آنها در ۱۵ روز اول تولد مورد توجه قرار گرفته است. آتلیه رستا علاوه بر اینکه در عکاسی نوزاد در کرج تخصص دارد عکاسی بارداری در کرج هم به بهترین نحو انجام می دهد.

در این حالت عکس های نوزادانی که بیشتر خواب هستند ثبت بهترین لحظات تکرار نشدنی محسوب می شوند. در ۴ ماهگی کودک هنوز قادر به نشستن نیست . آتلیه تخصصی کودک رستا با دارا بودن دکورهای زیبا و متفاوت از دیگر آتلیه های کودک در کرج عکس های ناب و زیبایی را به فرزندان شما هدیه می دهد.

توصیه عکاسی کودک رستا به خانواده های عزیز برای عکاسی از کودکان در سن ۸ یا ۹ ماهگی می باشد که کودک قادر به نشستن است و در این مقطع سنی بیشتر عکس ها برهنه و از امکانات و وسایل آتلیه رستا می توانید استفاده کنید و نیازی به تهیه لباس و متعلقات نیست .

عکاسی تخصصی کودک رستا دارای لباس های عروسکی ، انواع تاج ، پاپیون ، گل سر ، انواع کلاه ، دامن توتو ، پیراهن دخترانه و پیراهن پسرانه و … می باشد . در سن یک سالگی که کودکان اولین سال زندگی خویش را جشن می گیرند. آتلیه کودک رستا با توجه به دقت و وسواس خاص در تهیه دکورهای این مقطع زمانی عکس های ماندگار زیبایی را برای کودکان شما به ثبت می رساند و در این زمینه دارای دکورهای متنوع یکسالگی و ماکتهای کیک زیبای دخترانه و پسرانه در خدمت شما عزیزان می باشد.

منبع: فتورستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *