خرید ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک کالای بسیار پر مصرف و ارزشمند در مصارف صنعتی، کشاورزی و تولید مواد غذایی و بهداشتی است. مقاله ی راهنمای خرید ساندویچ پانل زیر می تواند شما را در انتخاب ساندویچ پانل مناسب یاری کند.

ساندویچ پانل ترکیبی از یک لایه ورق فلزی از جنس گالوانیزه یا آلوزینک پیش رنگ شده با شیارهای کوچک از یک رو و یک لایه ورق فلزی دیگر از یک رو که بین دو فلز طی فرآیندی فوم پلی اورتان تزریق شده و به حالت فشرده و سخت می گردد.

انواع ساندویچ پانل:

ساندویچ پانل به انواع مختلف تعریف و تولید می گردد.

ساندویچ پانل سقفی: ساندویچ پانل سقفی دارای یک لایه ورق فلزی گالوانیزه یا آلوزینک با فرمینگ ذوزنقه ای ۵ گام از سمت بیرون که دارای اورلپ مخصوص نری و مادگی جهت آب بندی سطح روی سقف است و از سمت داخل یک لایه ورق گالوانیزه یا آلوزینک با فرمینگ شیارهای ظریف و ریز می باشد که بین دو ورق عایق پلی اورتان می باشد.

ساندویچ پانل دیواری: ساندویچ پانل دیواری از دو لایه ورق پیش رنگ شده با فرمینگ شیارهای ریز که بین دو ورق عایق پلی اورتان طی فرآیندی منظم و خاص تزریق می گردد. ساندویچ پانل دیواری به دو نوع ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی و معمولی با فاق و زبانه یو شکل یا کشویی جهت هم پوشانی و اورلپ تولید می گردد.

ساندویچ پانل سردخانه ای : همه مشخصه های ساندویچ پانل سردخانه ای همانند ساندویچ پانل دیواری است که فرق بین این دو فقط در فاق و زبانه آن است بصورتی که در ساندویچ پانل سردخانه فاق و زبانه کاملا هوابند و بدون هیچگونه ورود و خروج هوای داخل و خارج می باشد.

ساندویچ پانل کلین روم ( اتاق پاک ) : ساندویچ پانل کلین روم بر عکس ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری از ورق کاملا سطح صاف و بدون شیار و اورلپ مخصوص هوابند که بین دو ورق عایق پلی اورتان می باشد. ساندویچ پانل جهت ساخت اتاق های پاک یا به اصطلاح کلین روم جهت مصارف تولیدی، بهداشتی ، آرایشی و مواد غذایی و مکان های حساس به گرد و غبار استفاده می گردد.

مزیت های ساندویچ پانل :

تهیه و تولید سریع و آسان : تهیه ساندویچ پانل امروزه نسبت به سایر مصالح آسان تر است بدلیل این که اجرای ساندویچ پانل سقفی و یا دیواری به سایر مصالح نیاز خاصی ندارد یعنی اگر ما ساندویچ پانل مورد نیاز را خریداری کنیم تقریبا ۹۵% مصالح مور نیاز تهیه شده است.

نصب آسان و سریع : یک گروه نصب ۵ نفره در روز می تواند ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ مترمربع ساندویچ پانل سقفی و ۱۰۰ الی ۳۰۰ مترمربع ساندویچ پانل دیواری را بصورت نرمال نصب نماید.

وزن سبک و مقاوم بودن : ساندویچ پانل دارای وزن سبک می باشد بصورتی که هر مترمربع ساندویچ پانل با ۴ سانت فوم پلی اورتان تقریبا وزنی معادل ۱۱ کیلوگرم را داراست و از دیگر مزیت های ساندویچ پانل مقاوم بودن در برابر زلزله و سرما و گرمای شدید می باشد.

قابلیت مونتاژ : ساندویچ پانل پس از نصب نیز قابل باز و بست مجدد است یعنی هر زمان می شود ساندویچ پانل سقف یا دیوار را باز نموده و در مکان دیگری نصب کرد.

حمل و جابجایی آسان : هر کامیون تریلی قابلیت حمل ۵۰۰ مترمربع ساندویچ پانل سقفی و حدود ۷۰۰ مترمربع ساندویچ پانل دیواری را دارد و هر بسته ساندویچ پانل سقفی و دیواری وزنی حدود ۱۳۰۰ کیلوگرم تا ۱۸۰۰ کیلوگرم بستگی به طول و تعداد هر بسته می باشد.

مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچ ها

قابل شستشو بودن ساندویچ پانل

دارای رنگ بندی مختلف

عایق سرما و گرمای شدید

(ساندویچ پانل ماموت / محصول ایرانی با کیفیت جهانی)

منبع : صنعت پوشش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *